Магніт на замовлення 23312: травлення латуні, покриття - позолота. Магніт з лого 32 (травлення)
 
Рамка із прозорого акрилу, вставка - цифровий друк на папері. Магніт акриловий під вставку
 
Заготівля-магніт, прямий друк Магніт-відкривачка з логотипом Шахтар
 
Вінілова основа з логотипом, паперовий блок Магніт із паперовим блоком
 
Вініловий магніт, фігурна висічка Магніти вінілові з логотипом
 
Магніт гумовий (PVC) Магніт гумовий з логотипом AQS
 
Значок магніт в упаковці (папір 150 г/м кв, 4+0; пакет прозорий з клейовою смугою) Закатний магніт Київ (d 56мм) в упаковці
 
Магніт з логотипом: акрил, полімерна наліпка Магніт з лого (акрил+смола)
 
Вініловий магніт з паперовим блоком Вініловий магніт із блокнотом
 
Магніт вініловий на спіненій підкладці, ТМ Кулиничі Магніт-рамка вініловий
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 2 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 
основа - гнучкий магнітний вініл, індивідуальна форма, 3 кольори, 2d магніт гумовий (PVC)
 

Магніти з логотипом

Магніти з лого компанії – це невеликі, але дуже ефективні рекламні площі. Адже люди часто привозять їх як сувеніри з виставок, конференцій та презентацій, кріплять до холодильників та інших робочих поверхонь будинку та в офісах. Маючи вдалий дизайн, магніти з логотипом здатні бути окрасою і водночас рекламою.

Компанія Добрознак виготовляє магніти з лого на замовлення також у формі годинників, термометрів, фоторамок, блокнотів. Такі цікаві магніти з логотипом вашої компанії з більшою ймовірністю з'являться на дошці або холодильнику вашого партнера чи клієнта – адже вони і незвичайні, і функціональні. Західні та вінілові магніти з лого – найдоступніші за вартістю сувеніри.

Ціни на магніти з логотипами

У Добрознаку ви можете замовити магнітики з логотипом будь-яких форм, розмірів, виготовлені за різними технологіями:

Ціни на магніти з лого варіюються - все залежить від типу виробництва та тиражу. Вінілові та акрилові магніти вважаються найбільш бюджетним варіантом, до того ж другі дешеві при покупці малих тиражів. Ціни на магніти вказані у відповідних розділах. Для тих, хто бажає придбати магніти оптом, діють особливі ціни.

Замовлення магнітів з лого

Зробити замовлення магнітів з лого – простіше простого: або прямо на сайті, або за допомогою одного телефонного дзвінка за номером (066) 942 942 3. Ми швидко запускаємо ваше замовлення у виробництво, і як тільки магнітики з логотипом вашої компанії зійдуть з конвеєра, вони відразу будуть доставлені вам. У будь-яку точку України ваше замовлення магнітів прибуде протягом одного максимум двох днів.

Пишіть нам, якщо виникли питання: докладна консультація фахівців Добрознака буде дана вам оперативно та абсолютно безкоштовно. Замовте магніти у нас, якість виготовлених магнітів вас приємно здивує. Готові магніти ми відправимо до будь-якої точки України Новою поштою.