кристал оптичного скла, лазерна графіка (2D) усередині кристала Кристал - серце
 
кристал оптичного скла, лазерна графіка (3D) усередині кристала Кристал прямокутної форми
 
футляр для скляної нагороди Футляр
 
Акрил,  дерево Нагорода з логотипом
 
кристал оптичного скла, лазерна графіка (3D) всередині кристалу Кристал діамант
 

Кристали – це нагороди литі з оптичного скла

В основі статуеток зі скла лежать цільнолиті кристали із спеціального оптичного скла з низьким коефіцієнтом спотворення. Вони можуть бути різної форми, але умовно їх можна поділити на плоскі і об'ємні.

Основна відмінність скляних сувенірів полягає в тому, що нанесення зображення та напису можливе не тільки на поверхні виробу (гравірування 2D, деколювання, друк на плівці), але й усередині самого кристала (технологія 3D гравіювання).

Що являє собою технологія 3D у кристалах-нагородах?

Зображення, яке буде перенесено до кристала, обробляється за допомогою спеціального програмного забезпечення. Все зображення всередині кристала створюється за допомогою маленьких точок, що стоять одна за одною. Лазер проходить на потрібну глибину кристала і відбувається мікроспалах, який і залишає крапку. Так, точка за точкою, і створюється все зображення, при цьому поверхня виробу залишається цілою і гладкою. Це можуть бути тривимірні фігури тварин і людей, знаки зодіаку, візитки, виконані в товщі скла, та інші ваші фантазії та побажання.

Кристали можуть бути укомплектовані подарунковими футлярами та спеціальними підставками з діодним підсвічуванням, що зробить їх ще більш привабливими та оригінальними подарунками.