Шильдики: дзеркальний акрил, лазерне гравіювання Шильдик із акрилу
 
Акрил 1,5 мм, обробка лазером Шильдки із пластику (гудзики)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Біла емаль Бірка для взуття/одягу (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірка для взуття (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірки для взуття/одягу (травлення)
 
Травлення латуні. Гальванічне покриття – нікель. Бірка для взуття (травлення)
 
Пришивна бірка, зображення - вишивка Пришивна бірка для одягу
 
Термоклейка бірка для одягу, вишивка Бірка на дитячий одяг
 
Бірка для одягу, травлення латуні, гальваніка - нікель Бірка для одягу (травлення)
 
Металева бірка, травлення, нікель. Бірка металева (травлення, нікель)
 
Бірка для одягу, травлення латуні, гальваніка - нікель та позолота Бірка для одягу (травлення: нікель та позолота)
 
Травлення латуні, гальваніка - нікель Бірка для одягу (травлення, нікель)
 

Бірки для одягу

Бірки для одягу - це невеликий, але дуже важливий виріб, своєрідна візитівка виробника. Саме тому бирка повинна мати продуманий дизайн, відрізнятися якістю та інформативністю. І в класичному варіанті бирки для одягу містять такі елементи:
     
 •      назва бренду чи логотип виробника;
 •      країна виробництва;
 •      склад тканини;
 •      особливості виробу;
 •      основні правила догляду.

Сьогодні ж замовити бирки для одягу можна у безлічі різних варіантів, і вони є корисними не тільки для виробників, але і для приватних осіб. Ознайомившись нашим з асортиментом продукції, ви особисто переконаєтесь у сказаному.

Якими можуть бути бирки для одягу

Загалом, коли йдеться про виробництво на індивідуальне замовлення якісь обмеження для покупця виявляються мінімальними. Саме тому у нас ви зможете замовити бирки на одяг у будь-яких варіантах:

 • З металу. Такі вироби зазвичай розраховані на те, що будуть присутні на речі протягом усього терміну її використання. Їхня ще одна назва – шильди. Це невеликі металеві вироби, зображення яких може бути плоским (технологія гравертон) чи об'ємним. Останні ми виготовляємо із застосуванням різних технологій: травлення, штампування, лиття. Варіантів виконання величезна кількість. Вироби покривають покриттям гальванічним: позолота, нікель. Бірки для одягу можна постарити або покрити захисним лаком, кольоровими емалями, об'ємною смолою. Замовляючи у нас металеві бірки для одягу, ви обов'язково отримаєте очікуваний результат.
   
 • З акрилу. Такі вироби можуть мати різні розміри та інформаційне наповнення, сам матеріал пластик, він же акрил, може бути різної товщини та кольорів. На поверхню акрилової бирки наноситься бренд чи інша найважливіша інформація. Найчастіше використовують білий чи прозорий акрил. Зображення може бути плоским - друк на пластику, або рельєфним (гравірування). Акрилові вироби дуже міцні та довговічні, тому за їх збереження можна не хвилюватись.

 • З картону. Це класичне та найдешевше рішення. Вартість таких виробів виявляється мінімальною, адже виробничий процес не вимагає надто великих зусиль та фінансових витрат. Але в результаті, при оригінальному дизайні та використанні якісного паперу виходять дуже гарні бирки. Їх можна зберігати досить тривалий час, головне, берегти від потрапляння вологи. Саме тому картонні бирки для одягу можна назвати лідерами за популярністю.

Якщо вам складно зробити вибір або у вас є сумніви щодо того чи іншого виду бирок, просто викладіть свої побажання та ціль використання бирок, і надсилайте лого у векторі. Наші співробітники запропонують можливі варіанти виготовлення бірок.

Іменні бирки на одяг

Останнім часом у нас часто замовляють іменні бирки на одяг – металеві пришивні бірки. Щоб зафіксувати таку бирку на речі, достатньо пришити її у потрібному місці. Пришивні бірки для одягу відмінно тримаються на одязі. Результат повністю виправдає очікування, адже воно зовсім не зіпсує вигляд речі, виявиться дуже зручним у застосуванні та надійним. Пришивні бирки можна зафіксувати на речах, які просто не вдається прогладити або заборонено нагрівати, це стосується не лише одягу, а й інших виробів, наприклад, сумок, валіз. Та й загалом, якщо пришивна бірка відірветься, її можна пришити повторно, а аналог, що самоклеїться, знадобиться в такому разі замінити.

Купити бирки на одяг у металевому виконанні актуально хенд-мейдерам та рукоділкам, які самі шиють одяг та аксесуари. І замовити такі вироби можна у Добрознаку невеликим тиражем від 10 – 20 шт.

Як замовити бірки для одягу онлайн

У нас зможете замовити бирки для одягу у будь-якому з представлених варіантів. Для розрахунку вартості виготовлення бирок отруюйте запит із такими даними на info@dobroznak.com:
 1. тираж (що більше тираж, тим нижча ціна за 1 одиницю виробу);
 2. розмір або очікувані зразкові габарити;
 3. вид матеріалу та технології (метал або пластик, тканина або картон, вишивка або друк тощо);
 4. метод кріплення (наскрізні отвори, " вусики " , зовнішнє " вушко " );
 5. макети у векторі (файли з розширенням ai, eps, eps, cdr; текст у кривих).

Співпрацюючи з компанією Добрознак, вам не обов'язково приїжджати особисто. Замовлення бірок для одягу можна оформити онлайн, надіславши ТЗ на електронну пошту. Переваги звернення до нас:
     - Індивідуальний підхід до кожного замовника;
     - Широкий вибір варіантів виконання бірок;
     - Висока якість бирок для одягу;
     - Виконання замовлення в строк;
     - Допомога у розробці дизайну, якщо потрібно;
     - Конкурентна вартість послуг.
Якщо ж у вас залишилися питання, наші менеджери з радістю проінформують за моментами, що цікавлять. Телефонуйте нам або пишіть на електронну пошту.