Бірка для нагороди, дзеркальний акрил, прямий друк Бірка із дзеркального акрилу для нагороди
 
Заготівля для бейджу, чорний акрил 3мм, гравіювання Бірка для бейджу (акрил)
 
Шильдики: дзеркальний акрил, лазерне гравіювання Шильдик із акрилу
 
Акрил 1,5 мм, обробка лазером Шильдки із пластику (гудзики)
 

Пластикові бірки

Пластикові бірки сьогодні дуже популярні. У них досить широка сфера застосування і є ряд безперечних переваг, за рахунок яких вони виграють над виробами інших матеріалів (картонних, металевих). Послуги з виготовлення на замовлення пластикових бірок пропонує наша компанія.

Виготовлення пластикових бірок на замовлення

Виготовлення бірок із пластику актуальне:

Наприклад, та сама бірка пластикова для ключів може також використовуватися як номерки в гардеробі, і як носій інформації про господаря на нашийнику тварини і т.д.

Насправді бірка - це різновид етикетки, отже, вона передбачає нанесення та збереження будь-яких даних. З одного боку – це відмінний спосіб повідомити покупця та користувача виробу важливі особливості про склад, правила експлуатації та догляду, і не переживати про довгу безпеку інформації. З іншого – це рекламний інструмент, елемент маркетингового ходу, своєрідна «візитка» виробника, яку наноситься логотип фірми, робить її більш відомої. Що саме варто нанести на пластикову бірку - залежить від поставлених перед нею завдань, тобто,  цілі її виготовлення.
Бірки можуть підвішуватися на виріб або пришиватись (якщо місце розміщення – одяг). Для кріплення в основній частині етикетки робиться невеликий отвір, через який потім протягується нитка, тасьма, кільце.

У чому переваги пластикових варіантів бірок?

Бірки пластикові не випадково набрали величезної популярності, у них дуже багато переваг. У першу чергу плюсом можна назвати невисоку вартість полівінілхлориду (він дешевший за метал і в тисячу разів надійніший за картон або тканину). Крім того, ПВХ легко обробляти, завдяки чому легко виготовляють бірки різних геометричних форм і розмірів, нескладно зробити їх з округлими краями або надати складну форму. 

У пластику багато та інших переважних особливостей:

  • легкість;
  • міцність;
  • надійність;
  • довговічність;
  • пластичність;
  • зовнішня естетичність;
  • стійкість до зовнішніх впливів.

Про останню властивість варто сказати окремо. Справа в тому, що маркувальні пластмасові бірки не бояться ніяких шкідливих зовнішніх впливів (ні води, ні сонця) і досить стійкі до механічних пошкоджень. На них довго зберігається інформація, тим більше якщо вона нанесена гравіюванням. Під час гравіювання зображення можна зробити лише втиснутим.

Як замовити виготовлення пластикових бірок?

Якщо вас зацікавило виготовлення пластикових бірок на замовлення, ми з радістю пропонуємо вам послуги фахівців. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які гарантують високу якість виробів, а завдяки креативності дизайнерів та їхньому індивідуальному підходу до кожного замовника, ми не сумніваємося, що зможемо задовольнити запити навіть найвибагливішого клієнта.
Для початку просто зв'яжіться з нашим менеджером і озвучте свої побажання, а ми в свою чергу підберемо найкращі рішення. Ми працюємо на совість та зможемо порадувати вас. Телефонуйте чи пишіть – ми чекаємо на вас!