Значок на замовлення: нікель, травлення, холодні емалі Бородянський півник значок, травлення
 
Позолочений значок (травлення) Нагрудний значок (позолота)
 
Тризуб України значок: травлення, позолота Тризуб України значок на замовлення
 
Травлення, нікель, холодні емалі Виготовлення значків із Тризубом (травлення)
 
Травлений значок, гальваніка - нікель, заливка емалями і полімерною смолою. Значок травлений (нікель)
 
Значок: травлення, нікель. Упаковка - пластикова коробка з прозорою кришкою Пам'ятний значок в коробці
 
Травлення, нікель, холодні емалі Значок на замовлення (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - позолота Значки на замовлення з лого (травлення)
 
Травлення латуні, покриття - нікель і позолота, холодні емалі. Значки на замовлення з лого Wiх (травлення)
 
Значки виготовлені методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - нікель. Декор - камені SWAROVSKI Значки травлені (нікель, камені SWAROVSKI)
 
Виготовлення значка методом хім.травлення. Метал - латунь, гальванічне покриття - позолота, декор холодні  емалі, кріплення "метелик" Металевий значок (травлення, позолота) "Зірка Давида"
 
Металеві значки на замовлення, травлення, нікель Значки на замовлення (травлення)
 

Виготовлення значків у Києві

Виготовлення значків на замовлення з металу в Києві - найчастіший запит, з яким до нас звертаються. Вибір способу виготовлення значків залежить від тиражу виробів, матеріалу (нікель, бронза, мідь, латунь), макету, способів додаткової обробки. Від усіх цих чинників у результаті залежить ціна на значки. Чим складніша форма виробу, що більше додаткових засобів обробки, і що менше тираж, то вище вартість значків.

При виготовленні значків Добрознак використовує технології:

  1. травлення;
  2. лиття;
  3. штампування;
  4. технологію закатних значків;
  5. виготовлення значків  з покриттям металу смолою.

Наші фахівці використовують технології додаткової обробки значків:

    - різні види гальваніки (нікель, чорний нікель позолота, бронзування), декорування;
    - покриття емалями;
    - штучне старіння (чорніння, лак);
    - прикраси камінням та стразами;
    - накладні та рухливі елементи;
    - наскрізні отвори.

фото значки на замовлення київЗначки на замовлення в Києві можуть знадобитися для різних цілей. З призначення продукції, слід визначатися з характеристиками. Якщо йдеться про презентабельні аксесуари, які будуть вручатися як подарунки, найкраще замовити травлені значки. Роблять їх із латуні, потім застосовується обробка: покриття кольорової емаллю, гальванізація. За допомогою цієї технології можна виготовити значки складних форм. Мінімальний тираж для замовлення значків в Києві – 10 шт.

Корпоративні значки, які використовуються співробітниками у повсякденному житті та на різних заходах, швидко розходяться, тому необхідно подбати про достатній запас. Оптимальний варіант – велика партія значків 500-1000 штук. За такої кількості можна використовувати метод штампування або технологію ліття.
Незалежно від вибраної технології, наші значки відрізняються високою якістю, чіткістю зображень, довговічністю.

Значки на замовлення у Києві

Якщо вам необхідно виготовлення значків у Києві, слід звернутися до фахівців Добрознака. Ми допоможемо визначитися із зовнішнім виглядом значка та його технічними особливостями. Зокрема, із різновидом кріплення. Великі відзнаки кріпляться за допомогою гвинта, але найчастіше - кріпленням-гвоздиком. З видами кріплень ви можете ознайомитись, перейшовши за цим посиланням.
Перед оформленням замовлення на виготовлення значків обговорюються терміни виготовлення та способи доставки. Доставка здійснюється в будь-яке місто України Новою Поштою.

  Значок може стати унікальним сувеніром. Кожна партія індивідуальна, виконується на спеціальне замовлення, з урахуванням побажань клієнта. Товщина значка, його форма, матеріал для виготовлення – це обговорюється ще в момент створення макета, який допоможуть розробити дизайнери Добрознаку.