Виготовлення бейджу із пластику (0,45мм) індивідуального розміру, нанесення зображення - повнокольоровий друк Бейдж пластиковий, зображення повнокольоровий друк
 
Виготовлення бейджу методом травлення, гальванічне покриття - позолота, кріплення - магніт. Бейдж травлений із полем для зміни імені (позолота)
 
Виготовлення бейджів методом травлення, гальванічне покриття - нікель, 1 холодна емаль, кріплення - магніт. Бейдж металевий із полем для імені (нікель)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж із металу з полем для імені (нікель)
 
Виготовлення бейджа методом травлення, гальванічне покриття - позолота, 1 холодна емаль, "вікно" із пластику під ім'я. Бейдж металевий із наскрізним отвором для імені (позолота).
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж металевий із полем для імені (нікель)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Холодні емалі. Бейдж металевий з полем для імені (травлення)
 
Металевий бейдж. Метод виготовлення – травлення. Гальванічне покриття – нікель. Бейдж із металу з полем для імені (нікель)
 
Виготовлення бейджа на замовлення. Травлення металу. Покриття – нікель. Бейж з логотипом (травлення металу)
 
Виготовлення бейджа на замовлення. Травлення металу. Покриття – позолота. Поле для вклейки  імені Бейдж на замовлення (травлення металу)
 
Виготовлення бейджу методом травлення металу, гальванічне покриття - позолота, пластикове віконце для зміни імені. Складається з 2х травлених елементів: основи та накладки з лого. Бейдж металевий (травлення)
 
Виготовлення бейджу методом травлення, гальванічне покриття - нікель, пластикове вікно для зміни імені. Бейдж металевий з лого (травлення)
 

Бейджі з логотипом

Бейджі з логотипом (брендовані бейджі) видаються обслуговувальному та технічному персоналу, охороні, адміністратору. Вони можуть містити індивідуальну інформацію (ПІБ), або посаду співробітника, або те й інше.
Всі учасники заходів мають відзнаки  у вигляді бейджів, завдяки яким стає ясно, хто чим займається. Бейджі з лого замовляють від найпростіших (у вигляді стандартних прямокутників з малим написом) до складніших виробів. За матеріалом та якістю бейджів можна скласти певне враження про фінансовий рівень компанії.
Брендований бейджик є обов'язковим атрибутом підтримки корпоративного стилю компанії. Аксесуар допоможе налагодити ділове спілкування та позбавить труднощів комунікації.

Для кого підходять брендовані бейджі

Корпоративні бейджі виступають чудовими інформаторами на таких заходах, як:
  • конференції;
  • виставки;
  • форуми;
  • семінари;
  • тренінги.

Виготовлення бейджів на замовлення з логотипом

Виготовлення бейджів на замовлення з логотипом передбачає вибір методу виробництва бейджів або детальну консультацію з цього питання у менеджерів.

Види брендованих бейджів

Пластикові та металеві бейджі з логотипом, для виробництва яких використовують фабричні заготовки, відрізняються невисокою ціною. Логотип на них розміщується методом гравіювання, шовкотрафарету або термодруку.
Пластикові (акрилові) бейджі різної форми та розмірів за ескізами замовника. Для нанесення логотипу на них використовують гравіювання, повнокольоровий друк, вінілову плівку, трафарет. Вироби робляться іменні та з полем, призначеним для зміни імені.
Металеві бейджі, створені за допомогою технології травлення, мають більш презентабельний зовнішній вигляд і будуть служити довше за інших аналогів.

Щоб замовити бейджі з лого, зв'яжіться з нами за номером (066) 942 942 3. Ми оперативно в разі потреби зробимо макет та запустимо ваше замовлення у виробництво. До будь-якої точки України ваше замовлення буде доставлено протягом одного-двох днів. Якщо у вас є готовий макет, переконайтеся, що відповідає нижченаведеним параметрам:

Вимоги до макетів бейджів з логотипом:

  •  Файли з розширенням ai, eps, psd, tiff;
  •  Файли у векторному (шрифти в кривих, кольори: PANTONE або CMYK);
  •  Усі растрові зображення повинні бути CMYK (300 dpi) або GrayScale (600 dpi);
  •  У макетах у форматі Corel Draw усі елементи мають бути у Bitmap.


Виготовлення бейджів на замовлення із логотипом займає від 6 до 15 робочих днів. Ми намагаємося працювати з максимальною ефективністю, дотримуючись встановлених термінів виробництва. За гострої потреби та можливостях виробництва можна вирішити питання прискореного виготовлення продукції за додаткову плату.