Значок на замовлення, травлення, позолота, холодні емалі, смола Знак Національної гвардії, травлення
 
Україна значок. Травлення, позолота, холодні емалі, смола Значок України у вигляді серця, травлення
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль, 21298 Піни на замовлення (травлення)
 
Травление, позолота Позолочений значок (травлення)
 
Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Металевий значок. Основа - латунна заготовка, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною шильдою
 
Металевий значок. Основа - латунна заготовка, повнокольорова шильда, покрита смолою Значок з металу з шильдом з полімеру
 
Штампування Штампований значок, латунь
 
Травлення, чорний нікель, кольорові емалі Значок металевий (травлення)
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 
Травлення, позолота Значок металевий (травлення)
 
штамповка , покриття - позолота Значок штампований, Шевролет
 

Виготовлення значків у Києві

Виготовлення значків на замовлення з металу в Києві - найчастіший запит, з яким до нас звертаються. Вибір способу виготовлення значків залежить від тиражу виробів, матеріалу (нікель, бронза, мідь, латунь), макету, способів додаткової обробки. Від усіх цих чинників у результаті залежить ціна на значки. Чим складніша форма виробу, що більше додаткових засобів обробки, і що менше тираж, то вище вартість значків.

При виготовленні значків Добрознак використовує технології:
    - травлення;
    - лиття;
    - штампування;
    - технологію західних значків;
    - Виготовлення значків-кліпс з покриттям металу смолою.

Наші фахівці використовують технології додаткової обробки значків:

    - різні види гальваніки (нікель, чорний нікель позолота, бронзування), декорування;
    - покриття емалями;
    - штучне старіння (чорніння, лак);
    - прикраси камінням та стразами;
    - накладні та рухливі елементи;
    - наскрізні отвори.

фото значки на замовлення київЗначки на замовлення в Києві можуть знадобитися для різних цілей. З призначення продукції, слід визначатися з характеристиками. Якщо йдеться про презентабельні аксесуари, які будуть вручатися як подарунки, найкраще замовити травлені значки. Роблять їх із латуні, потім застосовується обробка: покриття кольорової емаллю, гальванізація. За допомогою цієї технології можна виготовити значки складних форм. Мінімальний тираж для замовлення значків в Києві – 10 шт.

Корпоративні значки, які використовуються співробітниками у повсякденному житті та на різних заходах, швидко розходяться, тому необхідно подбати про достатній запас. Оптимальний варіант – велика партія значків 500-1000 штук. За такої кількості можна використовувати метод штампування або технологію ліття.
Незалежно від вибраної технології, наші значки відрізняються високою якістю, чіткістю зображень, довговічністю.

Значки на замовлення у Києві

Якщо вам необхідно виготовлення значків у Києві, слід звернутися до фахівців Добрознака. Ми допоможемо визначитися із зовнішнім виглядом значка та його технічними особливостями. Зокрема, із різновидом кріплення. Великі відзнаки кріпляться за допомогою гвинта, але найчастіше - кріпленням-гвоздиком. З видами кріплень ви можете ознайомитись, перейшовши за цим посиланням.
Перед оформленням замовлення на виготовлення значків обговорюються терміни виготовлення та способи доставки. Доставка здійснюється в будь-яке місто України Новою Поштою.
Значок може стати унікальним сувеніром. Кожна партія індивідуальна, виконується на спеціальне замовлення, з урахуванням побажань клієнта. Товщина значка, його форма, матеріал для виготовлення – це обговорюється ще в момент створення макета, який допоможуть розробити дизайнери Добрознаку.