Виготовлення значка Coca Cola методом травлення. Метал - латунь. Гальванічне покриття - чорний нікель. Кольорові емалі Значок травлений (чорний нікель)
 
Штамповка, покриття - під срібло, складний рельєф Значок штампований, Irbis
 
Травлення позолота. Основний елемент - тон - лак, лак, камінці. Накладка - напівпрозора фіолетова емаль, полімер. Упаковка - паперова коробочка з підкладкою Нагородний знак Top Bloggers у паперовій коробочці із підкладкою
 
Травлення, чорний нікель, холодні емалі Піни на замовлення
 
Травлення, нікель, велика кількість емалей, паперова упаковка Значок з лого Google (травлення) в упаковці
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль Значок у вигляді лого (травлення)
 
Значок травлений, на паперовій підкладці
 
Травлення, нікель, чорна емаль Значки на замовлення (травлення)
 
Травлення, позолота, кольорові емалі Значки з логотипом Bread Wey
 
Травлення, нікель, чорна емаль 16537 Значки з лого LEV development (травлення) 18092
 
Травлення, чорний нікель, велика кількість емалей Піни Карпати 2021 ЛБСОР (травлення)
 
Значок з логотипом на паперовій підкладці
 

Виготовлення значків у Харкові за відмінними цінами

Кому може знадобитися виготовлення значків у Харкові? Насамперед, це чудовий елемент корпоративного стилю. Співробітники, які працюють із клієнтами або виступають від імені компанії на конференціях та виставках, мають виглядати максимально представницько. Стильний значок з логотипом прикрасить будь-який діловий костюм, підкреслить важливість фірми та відіграє роль у формуванні позитивного іміджу підприємства.
Значки на замовлення у Харкові також можуть знадобитися на різноманітних громадських та спортивних заходах. Наприклад, на шкільних змаганнях медалі відзнаки можна використовувати як призи. Менеджери Добрознаку допоможуть визначитися з тим, який значок вам необхідний, і сформують оптимальну для вас ціну. За великого замовлення можливе надання знижки.

Будь-які значки на замовлення у Харкові

У Добрознаку можна замовити виготовлення значків у Харкові будь-якої складності. Виробництво знаходиться у Києві, готові вироби ми відправляємо у всі регіони Новою Поштою. Сучасні технології, які використовуються на виробництві, дозволяють експериментувати з дизайном. Крім того, що значки виготовляють у різний спосіб, існує кілька способів гальваніки (позолота, нікель, чорний нікель).
Індивідуальність додасть значку складна форма або покриття кольорової емаллю. Поверхню готового значка можна покрити полімерною смолою – тоді зображення значка буде об'ємним і захищеним від механічних подряпин. Якщо потрібно виготовити значок у ретро-стилі, доречно застосувати ефект штучного старіння (покриття лаком, чорніння).

Значки - один із найбільш затребуваних видів сувенірної продукції. Можна без сумнівів замовляти значки у великій кількості, тому що вони не втрачають з часом яскравість і форму, а можуть стати в нагоді в різних ситуаціях. До того ж, велика партія значків набагато вигідніша за одиничне замовлення, оскільки чим більше тираж – тим менша вартість одного екземпляра.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись звернувшись до фахівців Добрознака за тел.: (066) 942 942 3.