штамповка , покриття - позолота Значок штампований, Шевролет
 
Штамповка, матеріал латунь, чорніння, 1 емаль, Значок штампований, Приват
 
Штамповка, покриття - позолота,1 емаль Значок штампований, "Прокуратура"
 
Штампування, латунь без покриття, 2 емалі Значок штампований," Кандидат майстер спорту"
 
Значок травлений, покриття - нікель, 2 емалі, покриття епоксидною смолою Значок травлений, покритий епоксидною смолоюI love
 
Закатний значок, квадрат 30*30 мм, кріплення - шпилька Закатний значок Garlsberg
 
Закатний значок, серце 50*50 мм, кріплення - шпилька Закатний значок, Серце
 
Закатний значок, прямокутник 56*30 мм, кріплення - шпилька Закатний значок F1
 
Метал нікель, 2 емалі, спосіб виготовлення - травлення Затискач для хустинки Green Bank
 
Травлення, нікель, чорна емаль Значки на замовлення (травлення)
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль Значок з лого Saiga live
 
Травлення, нікель, кольорові емалі Значок з логотипом (травлення)
 

Виготовлення значків у Харкові за відмінними цінами

Кому може знадобитися виготовлення значків у Харкові? Насамперед, це чудовий елемент корпоративного стилю. Співробітники, які працюють із клієнтами або виступають від імені компанії на конференціях та виставках, мають виглядати максимально представницько. Стильний значок з логотипом прикрасить будь-який діловий костюм, підкреслить важливість фірми та відіграє роль у формуванні позитивного іміджу підприємства.
Значки на замовлення у Харкові також можуть знадобитися на різноманітних громадських та спортивних заходах. Наприклад, на шкільних змаганнях медалі відзнаки можна використовувати як призи. Менеджери Добрознаку допоможуть визначитися з тим, який значок вам необхідний, і сформують оптимальну для вас ціну. За великого замовлення можливе надання знижки.

Будь-які значки на замовлення у Харкові

У Добрознаку можна замовити виготовлення значків у Харкові будь-якої складності. Виробництво знаходиться у Києві, готові вироби ми відправляємо у всі регіони Новою Поштою. Сучасні технології, які використовуються на виробництві, дозволяють експериментувати з дизайном. Крім того, що значки виготовляють у різний спосіб, існує кілька способів гальваніки (позолота, нікель, чорний нікель).
Індивідуальність додасть значку складна форма або покриття кольорової емаллю. Поверхню готового значка можна покрити полімерною смолою – тоді зображення значка буде об'ємним і захищеним від механічних подряпин. Якщо потрібно виготовити значок у ретро-стилі, доречно застосувати ефект штучного старіння (покриття лаком, чорніння).

Значки - один із найбільш затребуваних видів сувенірної продукції. Можна без сумнівів замовляти значки у великій кількості, тому що вони не втрачають з часом яскравість і форму, а можуть стати в нагоді в різних ситуаціях. До того ж, велика партія значків набагато вигідніша за одиничне замовлення, оскільки чим більше тираж – тим менша вартість одного екземпляра.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись звернувшись до фахівців Добрознака за тел.: (066) 942 942 3.