Виготовлення значків на зомовлення: нікель, холодні емалі Значок металевий (травлення)
 
Виготовлення значків: травлення, позолота Значки на замовлення МАКИ (травлення)
 
Значок на замовлення, травлення, позолота, холодні емалі, смола Знак Національної гвардії, травлення
 
Україна значок. Травлення, позолота, холодні емалі, смола Значок України у вигляді серця, травлення
 
Травлення, чорний нікель, біла емаль, 21298 Піни на замовлення (травлення)
 
Травление, позолота Позолочений значок (травлення)
 
Металевий значок. Основа - латунь, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною наліпкою
 
Металевий значок. Основа - латунна заготовка, повнокольорова шильда, покрита смолою Металевий значок з полімерною шильдою
 
Металевий значок. Основа - латунна заготовка, повнокольорова шильда, покрита смолою Значок з металу з шильдом з полімеру
 
Штампування Штампований значок, латунь
 
Травлення, чорний нікель, кольорові емалі Значок металевий (травлення)
 
Травлення, нікель, чорна емаль Нагородний знак на колодці
 

Якісне виготовлення значків у Одесі

Вартість виготовлення значків на замовлення в Одесі залежить від технології, що застосовується при їх виробництві, кількості виробів, металу, макета, способів додаткової обробки. Чим складніша форма значка, чим більше додаткових засобів обробки; що менше тираж, то вище вартість значків.

При виготовленні значків застосовують технології:
- травлення;
- лиття;
- штампування;
- технологію закатних значків;
- виготовлення значків з покриттям металу полімерною смолою.

Фірмові значки є неодмінним атрибутом корпоративного стилю будь-якої великої корпорації. Солідний значок символізує компетентність, надійність та благополуччя підприємства. Визначаючи з необхідною кількістю значків, слід пам'ятати про те, що значки можуть бути затребувані для різних цілей, тому слід подбати про достатній запас. Насамперед їх носять співробітники компанії, які спілкуються з клієнтами. Це сприяє формуванню позитивного іміджу, підвищує рівень довіри до організації. Крім цього, значки можна використовувати як сувеніри при проведенні промо-акцій, дарувати діловим партнерам або співробітникам, що найбільш відзначилися.
Також популярні значки серед молоді. Для будь-яких шкільних або спортивних заходів можна замовити значки з символікою, із зображенням улюблених дитячих героїв.

Значки на замовлення у Одесі

Якщо у вас є потреба зробити значки на замовлення в Одесі, слід звернутися до менеджерів Добрознака. Сучасні технології виробництва та оперативність дозволяють нам виконувати замовлення будь-яких обсягів у короткий термін. Оптове замовлення набагато вигідніше, тому що вартість одного значка виходить нижче.
Наше виробництво розташоване у Києві. Ми відправляємо готові значки до Одеси та інших міст України Новою Поштою. Умови доставки та оплати обговорюються при оформленні замовлення. Зв'язавшись зі спеціалістами Добрознаку, ви можете уточнити всю інформацію, що вас цікавить.

Якісна сувенірна продукція, значки та нагороди є дуже важливою: саме завдяки їй можна організувати успішну рекламну кампанію. Завдяки різним способам виготовлення та оптимальній ціновій політиці компанії Добрознак виготовлення значків в Одесі – послуга, доступна кожному.